Чемпіон світу з ралі Копецький виграв 11-те Золоте рульове колесо

«Минулого року спортивна та особиста сторона була чудовою. Я б нічого не змінив, все вийшло ідеально. Кермо – це найпрестижніше опитування в Чехії, я радий, що переміг. Я просто шкодую, що цього року є лише одне рульове колесо. Інші переможці також заслужили б це “, – сказав Копеккі, нагадавши, що їм нагороджували нові золоті трофеї у формі вази. Петро Нікодем (автокрос і раліекроси) та Патрік Гаек (карти). Лакко домінував в опитуванні втретє поспіль і вчетверте в кар’єрі.Гаек, який у минулому році став першим чемпіоном світу з картингу в Чехії, переміг у шостому “кермі” та вперше насолоджувався трофеєм у 2006 році.

він зрівнявся з отцем Петром. Ольга Ручкова отримала премію Елішка Джункова за найкращу жінку, талант року – 17-річний водій автомобіля Петро Семер. офіційні випробування перед початком чемпіонату світу з дорожнього руху.Лібор Підмол, гонщик мотокросу фрістайлу, фінішував другим, а Карел Авраам посів третє місце.Колишні трофеї за все життя виграв колишній водій F1 Ральф Шумахер з Німеччини та легенда бразильського мотоцикла Алекс Баррос, а почесну нагороду Всесвітньої автоспортної особистості все-таки нагороджували активний гонщик і правлячий переможець Кубка світу Габріеле Таркіні з Італії.

24 члени професійного журі зважилися на спортсменів з автомобілів та мотоциклів, і історично вперше навіть проголосували результати 20 000 голосів.

Більшість з них були надані гонщику Дакара Мартіну Макіку, який перемістився з 3068 голосами у своїй категорії третє. «Громадське голосування довело свою цінність.Ніхто не намагався обдурити, і я повинен сказати, що чеські вболівальники мають високий рівень знань “, – сказала Яна Свободова, виконавчий директор організації, що організовує” Позитив “.