Суперзірка, з якою вона хотіла бути самотньою. Дайте часу Осаці, каже Квітова

Суперзірка, з якою вона хотіла бути самотньою. Дайте часу Осаці, каже Квітова

“Я навіть не знаю, чому я плачу”, – сльозилася вона після того, як не зробила свій перший рейтинг дует королеви і випала з Дубая в найшвидший час. «Я поняття не маю, чому це відбувається зі мною. Я, можливо, ще не повністю усвідомлюю, що ця позиція тягне за собою. І тому що мені не подобається увага, це для мене досить важкі часи.

Занадто багато було придбано. Перше добре: осінь перемога на US Open, черговий тріумф у січні в Мельбурні, стрибок на перше місце в рейтингу WTA. Але відбувся сенсаційний і досі не повністю зрозумілий розрив з тренером Сашем Баджин – після двох переможних Гран-Слам поспіль!

“Усі думають, що це були гроші, але це не так.Це одна з найболючіших речей, яку я коли-небудь чув », – сумно сказала Осака. «Я приймаю членів своєї команди як сім’ю. Я не хочу нічого поганого говорити про Саша. Але справа в тому, що я не хочу ставити успіх вище свого почуття щастя. Я не хочу, щоб мене катували так. ” “Але якщо я не прокидаюся щасливим щоранку і хочу тренуватися, це не я”, – каже сором’язлива, вдумлива тенісистка. «І я не хочу цього жертвувати. Позитивні налаштування мають вирішальне значення. ”

Але теніс – на жаль для одних, на щастя для інших – не є школою медитації. Перший крок без Баджіна не вийшов, і Осака був справді розсіяний.В Instagram вона розмістила жахливі повідомлення, в яких анонімні труси через свої соціальні мережі бажають їй серйозних травм і закінчення кар’єри. Можливо, навіть Петра Квітова, яку вона здолала в Мельбурні у прекрасному заключному бою. «Наомі трохи сором’язлива, можливо, як я у своєму віці. Тоді мені точно було непросто, тому я цілком це розумію. Три роки мені знадобилося, щоб виграти ще один грандшлам. Раптом всі хочуть витягнутись проти вас. Квітова подібно вилетіла на верхній поверх, тріумф на “Уїмблдоні” 2011 року послав її під сильним тиском.

Доброзичливі слова додали інші знаменитості.Симона Халепова одразу згадала про свою роль у Румунії, де вона є однією з найбільш спостережуваних спортсменок коли-небудь, і будь-яке її спотикання розсікається на мікрометри. Кароліна Плішкова додала на веб-сайт WTA: «Я думала, що Наомі зробила добре. Але, можливо, це тому, що ми зараз граємо в Азії, і це її перший турнір номер один. Йому може знадобитися кілька матчів. ”

Прогноз не набагато простіший для Осаки відправитися в Індіан-Уеллс, сперечаючись на тисячі очок. «Можливо, я пам’ятаю, як мені там було.Сподіваюсь, я знову почну почуватися краще, – сказала вона з нетерпінням. “Але поки це не станеться, я не можу бути впевнений.

Після неприємного заняття з тенісу та життя вона раптом не впевнена ні в чому.