Квітова та Кароліна Пліскова просунулися до чвертьфіналу в Дубаї

Квітова не провела першої перерви в матчі 3: 2 проти Брейді, а фінал вирішив виграти сет. З 4: 5 переможець “Вімблдону”-близнюків виграв дванадцять із чотирнадцяти обмінів, після успішного скорочення взяв 117-го гравця світу та взяв другий сетбол нападним ударом на лінію.

з чотирьох брокерів, які повністю розчарували її і майже отримали “канарку”. При рахунку 0: 5 вона відвернула сетболи і підтримувала сервіс хоча б один раз у другому сеті.У третьому сеті Квітова відіграв два перерви у початковій грі, схопився та стрибнув, щоб вивести 3: 0 завдяки перерві.

“Я прийшов накачати свою енергію”, тренер Іржі Ванек сказав про перерву свого заряду відкинувшись.

У 4: 2 Квітова зламала туза і після підвищення до 5: 2 крикнула “Приходь!”. Вона провела десятий подвійний матч у першому матчі, але потім закінчила матч через дві години і дванадцять хвилин.

“Це був справді важкий матч. Я боролася в першому сеті, втратила концентрацію у другому сеті і повернулася до гри в третьому », – сказала Квітова на корті. «Умови були неприємні, вони сильно підірвали.Вибачте, це була не дуже приємна гра в теніс.

Наступною суперницею чешки №1 буде Вікторія Кужмова, яка перетворила Софію Кеніну три розіграші, а після повороту вона здолала американку 1: 6, 7: 5 та 6: 2. Квітова вперше зіграє з двадцятирічною словацькою.

Фіналістка 2015 року Плішкова перетворила одну перерву в збалансованому першому сеті і виграла від помилок Ріске в тай-брейку. Другий набір також приніс захоплюючий сюжет.Турнір чотири Plíšková не використовував чотири брики в третій грі, а потім не підтримував сервіс вперше в матчі, але негайно взяв назад брейк.

вдарити в мережу замість повністю оголеного суду. Вона взяла руку опонента в чистій грі, але не виграла очка під час свого сервісу і вирішила знову тай-брейк. Пліскова весь час тримала невелику перевагу, а Ріске зробив подвійну помилку на другому мечі.

“Я не знаю, як я це зробив. Кожен матч з Елісон чудовий.Було багато обмінів, багато літаючих, і я, можливо, був трохи щасливішим », – сказала Пліскова, яка зіграє у півфіналі проти Сі Шивей з Тайваню. -навернув вісім-мекбол, -ато-з-баррером-загубив “class =” tit “> Веселий в Марселі відхилив вісім мекболосів, але програв Барреру він вивихнув носок і пропустив турнір в Монпельє. Спочатку він повинен був зіграти проти Гаеля Монфілса в Марселі, але зап’ястя було поранено, і Баррере був наданий шанс як так званий щасливий програв.

Зрівноважений перший сет завершився тай-брейком, 3: 7).Чеський тенісист розпочав другий сет із втраченим сервісом, і Баррере закінчив матч ще одним перервою лише на дев’ятому мечі.

Vondroušová знаходиться у Будапешті у другому турі, Сміткова закінчується

У другому турі Тереза ​​Сміткова попрощалася з турніром. У поєдинку за чвертьфінал, який вона востаннє зіграла на турнірі WTA в січні 2015 року в Шеньчжені, Китай, вона програла третій семені Поліні Парментьє з Франції 1: 6, 5: 7. Але вона виграла принаймні один раунд у головному змаганні WTA вперше після жовтня 2016 року.

Вондрушова зіграла лише третій матч сезону. Після виходу на пенсію у 2-му.Відкритий чемпіонат Австралії був у номінації на Кубок ФРС з Румунією, але не потрапив до суду. “Під час Кубка ФРС я провів чудову підготовку з дівчатами в Остраві, і я радий виграти першу гру після тривалої паузи”, – раділа восьма гравець. підряд. Але потім вона обрала слабший момент і програла службу через три помилки.Із стану 1: 4 їй вдалося вкласти сет у тай-брейк, який виграв 8: 6. WTA востаннє грав у січні 2015 року в Шеньчжені, Китай.